"Nawet najmniejsza szansa nie zwalnia nas od obowiązku zmierzania do osiągnięcia celu."
O Kancelarii
Strona główna  >  O Kancelarii
Doradca Podatkowy Paweł Łapacz właściciel i załozyciel kancelarii jest absolwentem Akademii Finansów w Warszawie, gdzie obronił pracę magisterską o pozycji podatnika wobec aparatu skarbowwego. Następnie ukończył Podyplomowe studium podatków i prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim broniac pracę dyplomową o roli przepisów przejściowych w prawie podatkowym.

W trakcie studiów pracował w renomowanych firmach z kapitałem zagranicznym na stanowisku Zastępcy Głównego Księgowego oraz w renomowanych kancelariach prawniczych w Warszawie, zajmujących się obsługą klientów korporacyjnych oraz szeroko rozumianą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności z branży hutniczej, IT oraz deweloperskiej.

W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej nabył szereg doświadczeń w zakresie obsługi księgowej oraz podatkowej spółek z kapitałem zagranicznym oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, a także w zakresie prowadzenia sporów podatkowych i sądowo-administracyjnych z zakresu prawa podatkowego oraz prawa administracyjnego.

Doradca Podatkowy Paweł Łapacz zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz Spółek, zajmuje się sporami podatkowymi i doradztwem podatkowym pośredniczy również w zakładaniu działalnosci gospodarczej.

Doradca Podatkowy Paweł Łapacz został wpisany na listę doradców podatkowych pod nr 11109 decyzją Krajowej Rady Doradców Podatkowych nr KRDP/KEW/WP/216/08 z dnia 9 grudnia 2008 r, (nr legitymacji: 03844).

Włada językiem angielskim.

 
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Dodatkowe informacje
podatki
podatki
podatki
podatki
Kontakt
Doradca Podatkowy Paweł Łapacz, Kancelaria Doradcy Podatkowego
ul. Senatorska 28/2
08-400 Garwolin
tel. 519 459 262
fax. 519 459 262 wew 5
Doradca Podatkowy
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia