"Nawet najmniejsza szansa nie zwalnia nas od obowiązku zmierzania do osiągnięcia celu."
Reprezentacja w postępowaniu przed organami podatkowymi oraz przed Sądami Administracyjnymi
Strona główna  >   Oferta Usług Kancelarii  >  Reprezentacja w toku kontroli podatkowej, skarbowej oraz w toku postępowania

Ofertę reprezentacji przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi kierujemy do wszystkich którzy potrzebują pomocy w tym zakresie.


Reprezentacja odbywa się w oparciu o indywidualne Wasze zlecenie oraz udzielone w tym celu pełnomocnictwo.

Reprezentacja dotyczy zarówno rozpoczynających się właśnie, czynności sprawdzających kontroli podatkowej oraz postępowania podatkowego jak również trwających już sporów np. z zakresu nieujawnionych źródeł przychodu. 


W ramach działań prewencyjnych oferujemy Państwu również reprezentację w zakresie sporów o interpretację przepisów prawa.

 

Usługa reprezentacji obejmuje zarówno sporządzanie pism procesowych w szczególności takich jak odpowiedzi na wezwania , zastrzeżenia do protokołu kontroli, odwołania, skargi, skargi kasacyjne, jak również występowanie przed konkretnymi organami podatkowymi (uczestnictwo w przesłuchaniach, oględzinach i innych czynnościach kontrolnych) oraz występowanie przed sądami administracyjnymi.


Honorarium za powyższe czynności ustalane jest indywidualnie w zależności od sprawy.


Przekonajcie się Państwo iż profesjonale reprezentowanie Waszych interesów przed organami podatkowymi jest w zasięgu waszych możliwości.

 

Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
Dodatkowe informacje
podatki
podatki
podatki
podatki
Kontakt
Łapacz Doradztwo Podatkowe & Usługi Księgowe Paweł Łapacz
ul. Kościelna 2
08-400 Garwolin
tel. 25 684 81 64
fax. 22 244 50 20
Doradca Podatkowy
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia